Jdi na obsah Jdi na menu
 


když věříš v Boha a chceš s Ním mít obecenství

9. 9. 2007

Pokud jsi už spasen a ve tvém srdci je stále větší touha po Bohu, po tom, Ho více poznat, je potřeba tvoje iniciativa.

MODLITBA-modlitba je rozhovor s Bohem. Ty mluvíš k Němu a On mluví k tobě. Při modlitbě můžeš Boha chválit (říkat Mu, že víš, jak je odbrý, protože On je, jak velký, mocný atd.), můžeš Mu vyznávat svou lásku k Němu, můžeš na Něj uvrhnout všechny svoje sa´tarosti a prosby, můžeš při ní hkledat odpovědi na své otázky a Boží vůli pro každou oblast svého života. Modlitba je ŽIVÝ rozhovor, stejně jako tvůj Bůh. Když se modlíš, musíš očekávat, že jako ty mluvíš k Bohu, i On bude chtít mluvit k tobě.

ČTENÍ BIBLE- Bible je návod na život. Najdeš tam odpovědi na každou-jakoukoli-otázku. Je v ní život, světlo. Když jí čteš, poznáváš Boha a to, jaký je. Když jí čteš, dozvíš se, kdo jsi ty. Bible je absolutní pravda. Je to stále aktuální kniha!

CÍRKEV- Je důležíté najít si biblickou církev, do které budeš patřit. Pokud toužíš po tom, aby tvé obecenství s Bohem rostlo, je církev důležitá. Budeš se tam stýkat s lidmi, kteří věří stejně jako ty, pastor tě povede vyučováním Božího Slova a ty v něm uvidíš nové věci a tvůj vztah s Bohem dostane nové rozměry. Teď už v skoro každém větším městě je církev, kterou ti můžu doporučit. Pokud chceš poradit, ozvi se.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář